7 ātrā kredīta priekšrocības pār citiem kredīta veidiem

Pirms uzņematies parādsaistības, ir vērts padomāt, vai tiešām ir nepieciešams ātrais kredīts.

Taču, ja esat jau izlēmis aizņemties, bet nezināt, kādam kredītam dot priekšroku, tad šajā rakstā jums mēģināsim sniegt pāris iemeslu, kāpēc ņemt ātro kredītu, nevis patēriņa vai bankas kredītu.

1. Ātri, droši, pārskatāmi

Ar ilgtermiņa aizdevumiem jūs nekad nevarat būt drošs – vai pēkšņi nemainīsies procentu maksājumi, vai varēsit kredītu atgriezt ātrāk, u.t.t. Ar ātro kredītu šādu problēmu nav.

2. Nav nepieciešami regulāri ienākumi

Sezonas strādniekiem ātrais kredīts patiešām nereti kļūst par glābiņu, jo, vismaz aizdevumos līdz 142.29 eiro, netiek ņemti vērā jūsu ienākumi un maksātspēja. Tas gan drīz mainīsies, jo tiks pieņemti jauni noteikumi kredītu izsniegšanai, tāpēc pasteidzieties!

3. Atsevišķi kredītdevēji izsniedz kredītus arī no 18 gadu vecuma

Bankas, bez izņēmumiem, izsniedz kredītu tikai no 21 gada vecuma. Daži kredītdevēji izsniedz kredītu jau no 18 gadu vecuma.

4. Var pagarināt apmaksas termiņu

Citi kredīta veidi nepieļauj to, ka pagarināt apmaksas termiņu. Varat vienoties tikai par savādāku maksājumu grafiku. Turpretim, izmantojot ātro kredītu, varat par noteiktām summām pagarināt savu kredītu uz noteiktu termiņu.

5. Iespējams atbalstīt labdarību

SMSCredit.lv no katra izsniegtā kredīta 50 centus ziedo labdarībai. Izdari labu darbu, kad aizņemies!

6. Dažādas akcijas

Daži portāli piedāvā atdot mazāk, nekā aizņēmies, un to nu nekad nevarēs redzēt pie citiem kredītu veidiem. Kaut arī dažreiz patēriņa kredītam ir pieejamas dažādas akcijas, tās reti kad ir materiālas, kā, piemēram, SMSCredit.lv piedāvātais laikrakstu abonoments uz trīs mēnešiem.

7. Pirmais aizdevums bez procentu maksas

Tas, ka pirmo kredītu izsniedz bez procentu maksas, Latvijā ir kļuvis par normu. Izmantojiet šo piedāvājumu savā labā, un aizņemties varēsit pilnīgi par velti – piedāvājums, par kādu pie bankām vai patēriņa kredīta sniedzējiem varam tikai sapņot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *