4finance ātrie kredīti

Viens no pirmajiem ātro kredītu devējiem – SMScredit.lv, kas ir „4finance” uzņēmuma ātro kredītu sniedzējs. „4finance” darbojas ne tikai Latvijā, bet arī eksportē savu pakalpojumu uz septiņām Eiropas valstīm un turpina iekarot arvien jaunus tirgus. Vairāk par SMScredit.lv ātrajiem kredītiem skatieties šajā video:

Runājot par to, cik daudz Jūs varat iegūt no šāda veida aizdevuma, tas svārstās no Ls 5 līdz Ls 400 un vairāk, atkarībā no aizdevēja. Ideāls atmaksas garums ir 30 dienas ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Tikai pārliecinieties, ka pirms darījuma veikšanas Jūs zināt visu nepieciešamo informāciju par šo kredītu, piemēram, procentu likmes, Jūsu tiesības, kā Jums ātrais kredīts būs jāatmaksā, un citu. Ar šo, Jūs novērsīsiet situācijas, piemēram, tikt maldinātam un nokļūt nepatikšanās.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.