2019. gada ātrie kredīti internetā – kas jauns?

Ātrums un pirmais kredīts bez procentiem ir tas, kas izceļ šos īstermiņa kredītus arī 2019. gadā. Tas ir svarīgi, kad runa iet par ātriem kredītiem internetā, jo savādāk tie nebūtu tik pievilcīgi, kā ir šobrīd. Ātro kredītu summas nav lielas un tas ir iemesls, kāpēc viņiem vajadzētu būt ātriem. Kāpēc kaut kur ir jāiet, ja summa ir neliela un nav nepieciešama ķīlas drošība, kas tiek prasīta no aizdevējiem, kad runājam par vairāku tūkstošu un simtu tūkstošu kredītiem. Loģiski, ka tik lielam kredītam, kāds ir ātrais kredīts ir jābūt pieejamam arī internetā un maksimāli ātrā veidā, lai klientam būtu iespēja atrisināt savas nelielās, negaidītās problēmas.

Aizņemties 2019. gadā ātri

Saņemt kredītu

Saņem kredītu internetā ar pāris peles klikšķiem, jo to sniedz salīdzināšanas tabula.

Kāpēc ātrie kredīti 2019. gadā?

Ātro kredītu galvenais ir pirmais kredīts bez procentu maksas par pirmo aizņemšanās reizi. Tas ir bezprocentu kredīts par komisiju. Tu paņem summu un atmaksā tikai paņemto summu bez procentiem, kā tas ir ierasti. Nav nepieciešams uzņemties saistības atkārtoti, jo pirmais kredīts bez procentu maksas ir pirmais kredīts bez procentu maksas. Savukārt, ja kredītu vēlēsies aizņemties vairāk par vienu reizi, tad sākot no otrās aizņemšanās reizes var tikt piemēroti procenti pie pamata summas.

Esi jau saņēmis pirmo kredītu?

Pats labākais ir tas, ka pirmo kredītu piedāvā vairāki Latvijas ātro kredītu kreditori. Un tas nozīmē tikai vienu, Jums ir iespēja aizņemties vairākus pirmos kredītus bez procentu maksas –atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas viss ar nosacījumu, ka paņemot vienu kredītu – tas tiek atmaksāts laikā bez kavējumiem un līgumu nosacījumu pārkāpumiem. Ja nepieciešams nākamais kredīts, tad to nepieciešams pieteikt pie cita ātro kredītu kreditora, kurš piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez procentu maksas jaunajiem klientiem. Kad nākamais kredīts bez procentiem ir atmaksāts un pēc laika un nav svarīgi, cik ilga laika atkal ir nepieciešams kredīts, tad atkal varat aizņemties pirmo kredītu bez procentiem pie kāda cita aizdevēja, kura pakalpojumus līdz šim neesiet izmantojis. Šādi ir iespēja paņemt vairākus kredītus be procentiem un atmaksāt tikai pamata summu – to summu, ko aizņēmāties. Nav ne procenti, ne komisijas un papildus izmaksas par kredītu, kā tas ir standarta situācijā. Tāpat nav nekādu slēptu maksu un papildus maksu.

Ātrie kredīti internetā ir populāri ar to, ka viņiem nav izskatīšanas maksas, kuras ir lieliem aizdevumiem. Šie kredīti paši par sevi ietver dažādas papildus izmaksas – notāri, novērtējumi, izskatīšanas izmaksas un tā tālāk un tā vēl joprojām. Ar ātrajiem kredītiem 2019. gadā – tiem nav papildus maksu, ja kredīts tiek ņemts pirmoreiz un tiek atmaksāts saskaņā ar līgumu. Ātriem kredītiem internetā 2019. gadā ir tikai viena papildus izmaksa, kas skar jaunos klientus, kuri aizņemas pirmo reizi. Tā ir reģistrācijas maksas – viens cents, ko nepieciešams pārskaitīt pirms aizdevuma saņemšanas. BET tas netiek prasīts pie visiem aizdevējiem, jo gadiem ejot ir aizdevēji, kuri aizdod pirmo kredītu bez centa pārskaitījuma. Šāda maksa ir nepieciešama, lai aizdevējs jeb kreditors varētu identificēt jauno aizņēmēju, bet 2019. gadā pastāv arī citi veidi, kā to izdarīt un aizdevēji to izmanto, lai apsteigtu savus konkurentus. Tā tiek identificēts bankas konta īpašnieks un aizdevējs redz, ka nauda tiek pārskaitīta tieši tam cilvēkam, kurš veica pieteikumu.

2 Replies to “2019. gada ātrie kredīti internetā – kas jauns?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *