2 aizdevumi pēc kārtas bez komisijas maksas

Lai saņemtu 2 aizdevumus bez procentu maksas, no sākuma jāizmanto īstermiņa aizdevumu uz 15 vai 30 dienu periodu. Pēc tam, kad esi atmaksājis, jāpiesakās Kredītlimita aizdevumam un tas jāatmaksā 30 dienu laikā. Aizdevumu var saņemt klienti, kuri aizdevumam piesakās pirmo reizi.

Pieteikties

  1. Īstermiņa aizdevums: Aizdevums līdz 350 € uz termiņu 15 vai 30 dienas;
  2. Kredītlimits: Aizdevums līdz 1200 € ar iespēju izņemt papildus summu.

Par pašu aizdevēju

Ferratum.lv ātrais kredīts ir lielisks risinājums, gadījumos, kad nepieciešams neliels aizdevums, kuru nevēlaties lūgt draugiem vai paziņām. Ātrais kredīts paredzēts nelielu izdevumu segšanai gadījumos, kad algas diena vēl nedaudz jāpagaida, taču maksājums jāveic nekavējoties.

Piesakoties kredītam pie Ferratum bank, Jūs varat pretendēt 10 līdz 400 eiro (lai piedalītos akcijā – līdz 350 EUR) lielu aizdevumu. Saņemtā aizdevuma atmaksu varēsiet veikt 15 – 30 dienu laikā, atkarībā no aizdevuma pieteikuma brīdī izvēlētā kredīta atmaksas termiņa.

Pateicoties nelielajām aizdevuma summām un īsajiem atmaksas termiņiem, šis aizdevuma veids neuzliek ilgstošas kredītsaistības, taču, ja Jums nepieciešama lielāka naudas summa, vai dodat priekšroku aizdevuma atmaksai ar dalīto maksājumu palīdzību, Jūs varat izvēlēties Ferratum.lv patēriņa kredītu.

Kredīts pieejams 250 līdz 1500 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem, līdz ar to, tas var kalpot kā lieliska alternatīva iepriekš minētajam ātrajam kredītam.

Visiem Ferratum bank aizdevumiem iespējams pieteikties aizdevēja mājas lapā, aizpildot pavisam vienkāršu un saprotamu pieteikuma formu, kurā jānorāda personas dati, informācija par dzīvesvietu un ienākumiem.

Ferratum bank ātro kredītu var saņemt personas, kas sasniegušas 21 gada vecumu, savukārt patēriņa kredīts tiek piešķirts personām, kuras ir vismaz 25 gadus vecas.

Lai saņemtu kredītu, Jums jābūt maksātspējīgam un ar labu kredītvēsturi, kā arī sasniedzamam pa mobilo telefonu. Aizdevumi tiek pārskaitīti uz klientu norādītajiem bankas kontiem, līdz ar to aizdevuma saņemšanai nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Dubults neplīst! Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *