2 aizdevumi bez maksas

Ja esi ņēmis ātro kredītu, tad noteikti zini, ka, pirmo reizi aizņemoties no kāda kreditora, kredīts parasti tiek piešķirts bez komisijas maksas, respektīvi – atdot vajag tikpat lielu summu, cik aizņēmies. Šādu darbības principu jau vairākus gadus ir ievērojuši praktiski visi Latvijā strādājošie nebanku kreditori, tomēr ir pienācis laiks pārmaiņām, un šoreiz tās piedāvā FerratumBank, bet līdz 15. maijam – kredīts Bino.lv. Šajā pavasarī Tev ir iespēja aizņemties ātro kredītu bez procentu vai komisijas maksas, atmaksāt to, un pēc tam pieteikties arī kredītlimitam, kas arī Tev tiks piešķirts bez procentu maksas. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē to, ka Tev ir pieejami 2 aizdevumi bez maksas jeb atmaksā tik, cik aizņēmies!

Pirmais solis – piesakies ātrajam kredītam

Saņemt kredītu

Ja esi nonācis situācijā, kad Tev steidzami ir nepieciešami papildus līdzekļi, ātrais kredīts var būt viens no ērtākajiem šādas situācijas atrisināšanas veidiem. FerratumBank saviem jaunajiem klientiem piedāvā iespēju aizņemties no 10 līdz 350 eiro ar fiksētiem atmaksas termiņiem – 15 vai 30 dienas. Lai pieteiktos šādam aizdevumam, Tev ir:

  • Jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa Ferratum Bank, norādot arī informāciju par sevi;
  • Jāpārskaita 0,01 EUR reģistrācijas jeb identifikācijas maksa uz Ferratum Bank bankas kontu;
  • Jāsagaida kredīta pieteikuma apstiprinājums.

Otrais solis – atmaksā ātro kredītu

Ferratum bank patēriņa kredīts

Ja vēlies, lai Tev tiktu piešķirti 2 aizdevumi bez maksas, viens no būtiskākajiem nosacījumiem ir tas, ka paņemto ātro kredītu Tev ir jāatmaksā noteiktajā laikā – pēc 15 vai 30 dienām. Tā kā būsi pieteicies pirmajam kredītam bez maksas, Tev pēc termiņa beigām būs jāatdod tādu pašu summu, kādu sākotnēji būsi saņēmis no Ferratum Bank.

Trešais solis – piesakies kredītlimitam

Saņemt kredītu

Pēc tam, kad būsi paņēmis ātro kredītu un veiksmīgi to atdevis, Tu varēsi nepieciešamības gadījumā pieteikties kredītlimitam. Šo aizdevumu Ferratum Bank jaunajiem klientiem piedāvā 1000 eiro apmērā, un tā atmaksas termiņš ir 30 dienas. Kredītlimitu vari izmantot gan uzreiz visā apmērā, gan arī pa daļām. Lai pieteiktos kredītlimitam, Tev ir tikai jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā norādīsi, cik lielu summu vēlies aizņemties, un jāsagaida apstiprinājums, ko Ferratum Bank kredīta speciālisti atsūtīs Tev ar SMS starpniecību apmēram 10 minūšu laikā.

Ceturtais solis – atmaksā kredītlimitu pēc 30 dienām

Ferratum bank patēriņa kredīts

2 aizdevumi bez procentu maksas Tev tiks piešķirti tikai gadījumā, ja spēsi tikt galā ar uzņemtajām kredītsaistībām noteiktajā laikā. Tātad, ja atdosi paņemto kredītlimita summu pēc noteiktajām 30 dienām, Tev netiks piešķirta komisijas vai procentu maksa par šāda aizdevuma izmantošanu un varēsi atdot tikpat, cik būsi aizņēmies.

Visas kredītsaistības ir ļoti nopietnas, tādēļ, pirms piesakies 2 aizdevumiem bez procentu maksas, izvērtē to nepieciešamību un savas iespējas šādus kredītus atmaksāt laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *