15% ATLAIDE internetveikalā 1A

Ja esi vivus.lv klients, tad Tev ir iespēja saņemt normālu atlaidi 15%, kuru varēsi izmantot 1A interneta veikalā.

Pastāv vien divi veidi, kā rīkoties – sākt vairāk taupīt vai vairāk pelnīt. Bet ko darīt, ja ietaupījumi izsīkuši, bet alga aizkavējusies? Panikai nav iemesla, jo ir īslaicīgs risinājums – Vivus.lv ātrie jeb SMS kredīti. Tie ir naudas aizdevumi, ko var iegūt tikai ar vienas īsziņas palīdzību, turklāt bez ķīlas. Izklausās pārāk vienkārši, lai būtu patiesība?

Tikai viena īsziņa un nauda jau Tavā kontā

Pirms apsver domu par Vivus ātro aizdevumu, atceries, ka tas nav finansiālu problēmu risinājums, bet gan kā atspēriena punkts, kas ļaus segt steidzami radušos izdevumus. SMS kredīti ir pakalpojumi, ko vari iegūt, ja:

  • esi Latvijas Republikas pilsonis;
  • esi vismaz 20 gadus vecs;
  • Tev ir pastāvīgi ienākumi (alga, pensija vai stipendija);
  • Tev ir savs bankas konta numurs, telefons un internets (Vivus.lv piedāvā iespēju saņemt aizdevumu arī Latvijas Pasta filiālēs);
  • esi atbildīgs un gatavs atdot naudu noteiktajā termiņā.

Ne mazāk svarīgs faktors, kas spēlē lielu lomu kredīta atmaksas procesā, ir kredītiestādes izvēle. Ja izvēlēsies kredītiestādi, kam ir maz atsauksmju, bet vilinošas procentu likmes, tad pastāv diezgan liela iespēja, ka apakšā šim piedāvājumam slēpjas kāds zemūdens akmens. Ja aizņemies, tad tikai no droša un sevi pierādījuša kreditora, pārliecinoties, vai iestāde ir iekļauta Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *