PTAC aizdevējam nosaka sodu

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ātro kredītu aizdevējam nosaka 9000 latu lielu sodu:

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs no saņemtajām sūdzībām un iesniegumiem konstatējis, ka viena no lielākajām ātro kredītu firmām Latvijā tomēr pietiekami neizvērtē patērētāju maksātspēju, tāpēc piemērots sods.

Mūsu pašreizējā sliktā ekonomika ir radījusi nāciju ar cilvēkiem, kas arvien vairāk un vairāk nokļūst finanšu problēmās bez pieejamiem līdzekļiem to risināšanai. Ātrais kredīts internetā (pazīstams arī kā ātrais aizdevums, SMS kredīts) ir ātrs un vienkāršs veids kā rūpēties par finansiālajām saistībām šajos grūtajos laikos. Pretendenti var pilnībā pieteikties kredītam internetā ar ļoti maz ierobežojumiem. Dažu minūšu laikā pēc pieteikšanās cilvēks var gaidīt līdzekļus ienākam viņa vai viņas bankas kontā.

 

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.