Mini credit

Minicredit pirmais kredīts līdz 300 eiro uz laiku līdz 30 dienām ir bez procentiem un komisijas maksas. Ātrais kredīts internetā no Minicredit ir pieejams fiziskām personām, kuras ir reģistrējušās Minicredit mājas lapā. Aizpildi vienkāršu reģistrāciju, apstiprini lietotāja profilu, piesaki vēlamo kredīta summu, izvēlies atmaksas termiņu un gaidi naudu savā bankas kontā.

Ātrais aizdevums internetā pieejams tikai fiziskām personām, reģistrētiem lietotājiem. Reģistrācijas ir maksimāli vienkārša un ar to nevajadzētu būt problēmām. Ja Tev ir laba kredītvēsture un neesi reģistrēts parādnieku sarakstos un tamlīdzīgās vietās, tad Tu atbilsti nosacījumiem, kas var saņemt Minicredit ātro kredītu.

Tev protams jābūt nokārtotām saistībām pret Minicredit. Tiek prasīts arī vecums, kādā var pieteikties ātrajam kredītam. Minicredit gadījumā aizdevums tiek piešķirts pastāvīgiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 72 gadiem.

 

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.