Ladyloan ātrais kredīts

Ladyloan ir ātro kredītu devējs, kas aizdod īstermiņa kredītu līdz 500 eiro, uz laiku līdz 30 dienām. Lai gan pēc nosaukuma varētu spriest, ka tur strādā tikai dāmas (kā tas ir ar Lady Taxi), vismaz uzņēmuma mājaslapā par nosaukuma izvēli nekas nav minēts. Ladyloan “knifs” ir 8% aizdevums – tas ir, aizņemoties jebkādu summu – piemēram, 100 eiro, pēc mēneša jāatmaksā 108 eiro, kas ir lētāk, nekā pie lielākās daļas konkurentu. Ladyloan.lv ir licencēts un uzticams aizdevējs.

Aizņemties izdevīgi no ladyloan

Saņemt ātro kredītu

Piemērs priekšstatam: Reģistrācijas maksa: 0.01€ (aizņemoties pirmoreiz), kredīta summa 100 eiro; atmaksas termiņš 30 dienas; komisijas maksa 8 eiro; kredīta procentu likme 97%; kopējā summa, kas jāatmaksā pēc 30 dienām: 108 eiro; Gada procentu likme: 155.1%.

Aizdevuma nosacījumi

  • Aizdevums līdz 500 eiro, termiņš – 15 vai 30 dienas;
  • Ikmēneša aizdevuma likme – 8%;
  • Pieteikties var ikviens, kuram ir personas kods un kas vecāks par 20 gadiem un kam ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām;
  • Nepieciešams arī e-pasts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Aizdevumu iespējams pagarināt – arī tāpat uz 15 vai 30 dienām;
  • Darba laiks – darbadienās no 8 līdz 22, brīvdienās – no 10 līdz 22;
  • Aizdevums tiek apstiprināts, un nauda tiek pārskaitīta 15 minūšu laikā no aizdevuma izsniegšanas brīža. Aizdevums tiek izskatīts pāris minūšu laikā;
  • Gada procentu likme – no 155 līdz 160 procentiem;

Kas ir Ladyloan.lv?

Lady loan ātrais kredīts

Zināms, ka Ladyloan.lv pieder uzņēmumam SIA MD Investīcijas, kas ir arī CreditON.lv īpašnieks, tādēļ uzņēmumam var uzticēties, un, ja mājaslapas dizains netraucētu salasīt ciparus un vārdus, to būtu arī ērti izmantot. Skaidrs, ka ar nosaukumu “dāmu aizdevums” uzņēmumam  nav nekāda sakara, lai gan laikam tas ir pozicionēts kā aizdevums tieši sieviešu dzimuma pārstāvēm. Par to liecina arī, piemēram, teksts, ka šis aizdevums palīdzēs, ja “Vēlies ko skaistu un tiešām īpašu”.

Lai saņemtu aizdevumu, vienkārši jāaizpilda mājaslapā aizpildāmā formā, kurā jāieraksta personas dati un informācija par ienākumiem. Ja jūsu ienākumi nav pietiekami kredīta saņemšanai, uzņēmums, iespējams, ar jums sazināsies, piedāvājot aizdevumu ar mazāku summu. Ienākumi jānorāda patiesīgi, jo pretējā gadījumā var iestāties kriminālatbildība par krāpšanu (lai gan Latvijā tam vēl nav precedenta, jādomā, ka kredītdevēji nav ieinteresēti šādos gadījumos protestēt pret saviem klientiem).

Pieteikties Ladyloan kredītam

Saņemt ātro kredītu

Izvēloties šo aizdevēju Jums būs iespēja pieteikties aizdevuma summai robežās no 50 līdz 500 EUR, ar atmaksas termiņu 15 vai 30 dienas. Piesakoties aizdevumam pirmo reizi iespējams pretendēt arī uz maksimālo aizdevuma summu, taču konkrētu aizdevuma piedāvājumu, klients saņems pēc pieteikuma izskatīšanas.

Kāpēc aizņemties no Ladyloan?

Ladyloan vienīgais trūkums ir tas, ka pirmo aizdevumu nepiešķir bez procentu maksas, atšķirībā no lielākajiem tirgus spēlētājiem. Visādi citādi (varbūt izņemot mājaslapas dizainu) Ladyloan ir vai nu tāds pats, vai labāks, jo 8% aizdevuma likme (mēnesī) patiešām nav slikta. No Ladyloan.lv varat aizņemties “parastajos” gadījumos – ja saplīsusi mašīna, jāsamaksā rēķini vai jāsedz citi izdevumi. Protams, var arī iegādāties ko skaistu un īpašu, kā saka pats uzņēmums, tikai nedrīkst aizmirst, ka par visu dzīvē jāmaksā, īstermiņa aizdevumiem – it īpaši.

Nordcard

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.