Kredīta kalkulators

Kredīta kalkulators dod iespēju aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas ātrāk un ērtāk. Jums tikai jāizvēlas naudas summa, atmaksas terminiņš un jānoklikšķina kredīta kalkulatorā „Saņemt kredītu”. Kvalitatīvs kredīta kalkulators uzrādīs arī kredīta komisiju, atmaksājamo summu un visas pārējās svarīgākās lietas.

Saņemt kredītu

Noklikšķini „Saņemt kredītu”, izvēlies sev piemērotāko aizdevēju un piesakies kredītam. Tu nonāksi aizdevēja mājas lapa, kurā varēsi aizņemties ātro kredītu izdevīgāk. Ja Tevi neapmierina izvēlētā aizdevēja kredīta kalkulators, tad izvēlies citu aizdevēju.

Kā pieteikt ātro kredītu

Ātro kredītu internetā izdevīgāk var pieteikt tikai reģistrēti lietotāji. Ja Tu nereģistrēsies, tad ātrais kredīts internetā Tev netiks izsniegts. Pie viena aizdevēja vajag reģistrēties tikai vienu reizi, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā. Izvēlies aizdevēju šeit, reģistrējies, apstiprini reģistrāciju, izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu. Tik vienkārši ir iesniegt pieteikumu kredītam bez ķīlas ar interneta starpniecību.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu internetā:

  • Aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi
  • Naudas pārskaitījums ~15 minūšu laikā
  • Bezmaksas apkalpošana

Kā atmaksāt ātro kredītu

Ātro kredītu var atmaksāt vairākos vienkāršos veidos. Daudzi aizdevēji piedāvā atlikt kredīta pamatsummas atmaksu. Ja rodas problēmas ar naudas atgriešanu, tad šis pakalpojums var būt vienīgais glābiņš, kā neizbojāt kredītvēsturi. Pakalpojums „atlikt kredīta pamatsummas atmaksu” dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz izvēlēto laiku. Kredīta pagarinājums jāveic vēl pirms pienākušas kredīta atdošanas termiņa beigas. Ja Tev nav problēmas atgriezt naudu, tad atmaksā visu kredītu uzreiz. Atmaksāt kredītu vari: internetbankā, bankā, Latvijas Pasta nodaļā, Narvesen vai Plus Punkts kioskā. Precīza informācija ir pieejama katra aizdevēja mājas lapā, jo ne visi aizdevēji piedāvā tik daudz iespējas, kā atgriezt kredītu.

Pirmais kredīts bez maksas

Ja pirmais kredīts ir bez maksas, tad kredīta kalkulators uzrādīs kredīta komisiju – Eur 0.00. Pirmais kredīts bez maksas – aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi. Pirmo kredītu bez maksas piedāvā daudzi Latvijas aizdevēji, bet atsevišķi aizdevēji piedāvā pirmajā reizē aizņemties izdevīgāk nekā aizņemoties atkārtoti. Pirmais kredīts bez maksas ir ļoti labs risinājums, ja vēlaties aizņemties ātro kredītu internetā izdevīgāk.

Izmaksas

Komisijas maksa Eur 0,01 (viena centa) apmērā, kas jāpārskaita no Jūsu bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Šāda prasība ir visiem Latvijas aizdevējiem. Tas ļauj identificēt klienta bankas kontu uz kuru pēc tam pārskaitīt kredītu. Ja Tu jau esi reģistrējies un identificējis bankas kontu, tad Tev vairs bankas konts nav jāidentificē. Ielogojies savā lietotāja profila un iekš kredīta kalkulatora izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu. Konta identifikācija jāveic no tā bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā.

Aizņemies pārdomāti izmantojot mūsdienīgu un ērti lietojamu kredītu kalkulatoru!

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

2 komentāri par “Kredīta kalkulators”
  1. Outman Rakstīja:

    Šodien Diena nopublicējusi arī rtkasiņu par šo pašu. Tikai izlaižot pašvaldību … līdz ar to domājot, ka filmas būs pieejamas no visām publiskajām bibliotēkām.DIemžēl no LNB telpām, lai arī ir tai skaitā arī publiska bibliotēka, šis portāls nav pieejams. 🙁

  2. Kredīta būtība Rakstīja:

    Tādā veidā Jūs varēsiet ietaupīt naudu un neko nepārmaksāt par ātrā kredīta aizdevumu. Ātrajiem kredītiem arī ir kredīta kalkulatori, tāpēc, ja aizņemies ar procentiem, tad noteikti apskati to, cik būs kopējā aizdevuma…

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.