Credit24 ātrais kredīts par 1 eiro

Credit24 ātrais kredīts ir startējis akciju, kuras ietvaros par 1€ dod līdz pat 400€! Piemēram, aizņemies 400, atmaksā 401!

*Aizņemoties 400,00€ uz 1 mēnesi, aizņēmuma likme sastāda 0,00%, komisijas maksa par aizdevuma izsniegšanu 1€, mēneša maksājums 401€, gada procentu likme 3,08%, kopējā atmaksājamā summa ir 401€. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt! Piedāvājums paredzēts tikai jauniem klientiem un ir spēkā no 19.09.2016 līdz 16.10.2016.

Pieteikties

Credit24 ātrais kredīts ir aizdevums, kuru iespējams noformēt ne tikai aizdevēja klientu apkalpošanas centros, bet arī Latvijas Pasta nodaļās, Maxima veikalos, kas atzīmēti ar diviem vai trīs “X”, kā arī internetā atrodoties jebkurā vietā, kurā pieejams interneta pieslēgums.

Pateicoties aizdevuma pieejamībai, kā arī plašajam piedāvājumam, Credit24 ātrais kredīts ir viens no populārākajiem nebanku aizdevumiem Latvijā, turklāt šo pakalpojumus izmanto arī plašs klientu loks Somijā, Austrijā, Lietuvā un Igaunijā.

Ātrais kredīts pieejams 50 līdz 3000 EUR apmērā ar atmaksas termiņu no 2 līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem.

Šis, tāpat kā jebkurš cits ātrais vai patēriņa kredīts paredzēts neparedzētu izdevumu segšanai, lielāku pirkumu vai pakalpojumu apmaksai, kā arī citu lielāku maksājumu veikšanai. Patēriņa kredīts ļauj iegādāto preču vai pakalpojumu apmaksu veikt pa daļām, gluži kā līzingā, tādā veidā, neradot lielu robu Jūsu budžetā un sedzot pirkumu vērtību pakāpeniski.

Aizdevuma izsniedzējs piedāvā arī aizdevuma brīvdienas, kuras rada drošības sajūtu un var lieti noderēt, gadījumā ja radušas problēmas ar aizdevuma atmaksu. Tāpat Credit24 izsūta bezmaksas atgādinājumu par maksājuma datuma tuvošanos, lai rēķina apmaksa neaizmirstos un par to nebūtu lieki jāuztraucas.

Piesakoties aizdevumam, kredītdevējs izvērtēs Jūsu kredītinformāciju un, balstoties uz tam pieejamajiem datiem, noteiks Jums individuālu procentu likmi, tādā veidā nodrošinot drošu aizņemšanos un, ļaujot nepārmaksāt par aizdevumu.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.