Credit24 ātrais kredīts

Credit24Credit24 kreditors piedāvā aizņemties ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Credit24 dod iespēju aizņemties ātros kredītus no 50 Eur līdz 4000 Eur. Credit24 piedāvā atmaksas termiņus no 1 mēneša līdz 36 mēnešiem. Izvēlies naudas summu, atmaksas termiņu un piesakies kredītam internetā. Ātro kredītu internetā var saņemt 10 līdz 20 minūšu laikā.

Kas var saņemt Credit24 ātro kredītu

 • Latvijas Republikas pilsoņi vai pastāvīgi iedzīvotāji ar beztermiņa atļauju;
 • Vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
 • Bez kavētiem maksājumiem un nenokārtotām parādsaistībām;
 • Bez nenomaksātiem kredītiem Credit24 uzņēmumā;
 • Ar regulāriem ienākumiem;
Saņemt ātro kredītu

Tev būs nepieciešams bankas konts un aktīvs mobilā telefona pieslēgums. Ja esi jauns klients, tad būs vajadzīgs Eur 0.01 uz bankas konta, lai varētu pabeigt reģistrāciju jeb apstiprināt lietotāja profilu. Lietotāja profils ir obligāts, lai varētu saņemt Credit24 ātro kredītu internetā. 1 cents ir jāpārskaita uz Credit24 bankas kontu. Tas ļaus viegli un ērti noskaidrot Tavu bankas kontu. Uz šo bankas kontu Credit24 pārskaitīs Jūsu kredītu.

Kā pieteikties Credit24 ātrajam kredītam

Katrs aizņēmējs, kurš vēlas pieteikties Credit24 kredītam, veic reģistrāciju. Pēc reģistrācijas tiek piešķirts lietotāja konts. Reģistrācijas maksa jeb konta apstiprināšana ir 0.01 Eur, kuru jāpārskaita uz Credit24 bankas kontu. Credit24 darba laiks ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Credit24 ātrajam kredītam var pieteikties internetā cauru diennakti, kā arī Latvijas Pasta nodaļās un Maxima XX un XXX veikalos visā Latvijā. Pieteikumu izskatīšana un naudas pārskaitīšana notiek Credit24 darba laikā.

Kā atmaksāt Credit24 aizdevumu

Credit24 ātrais aizdevums bez ķīlas un galvojuma ir atmaksājams internetbankā, bankā un Latvijas Pasta nodaļās visā Latvijā.

Credit24 ātrais kredīts internetā

Credit24 ātrais kredīts

Ātrais kredīts internetā noderēs ikvienam, kuram radušās īslaicīgas naudas problēmas. Ja pietrūkst līdz algai, tad Credit24 ātrais kredīts bez ķīlas būs labs palīgs līdz nākošajai algas dienai. Galvenais ir nekavēt kredīta atmaksas termiņu, savlaicīgi atmaksāt atmaksājamo naudas summu un nepārkāpt līguma nosacījumus. Credit24 ātro kredītu var saņemt Latvijas pastāvīgi iedzīvotāji. Tas nozīmē, ka Tev ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Būs nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Credit24 pieprasa pastāvīgus ienākumus. Tev jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu. Šādos gadījumos parasti tiek prasīta darba vieta. Ja nav darba vietas, tad iespējams pierādīt savus ienākumus ar konta izdruku, kura attiecīgi jāuzrāda aizdevējam.

Atbildīga aizņemšanās

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā laikā. Neaizņemies, ja tas nav nepieciešams! Pirms aizņemties, izlasi līguma noteikumus un jautājumu gadījumā sazinies ar Credit24 speciālistiem, zvanot  vai rakstot.

Credit24 kredītlīnija

Credit24 kredītlīnija ir virtuāla kredītkarte ar kredītlimitu līdz pat € 4000. Lai saņemtu naudu no savas Kredītlīnijas, izmantojiet klienta profilu vai telefona aplikāciju. Kad nepieciešams, izvēlieties vajadzīgo summu un nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā! Tas viss un vēl vairāk ir pieejams Credit24 klientiem.

Svarīgi! Aizdevuma atmaksa ir jāveic tikai uz A/S Swedbank norēķinu kontu (pieejams Credit24.lv mājas lapā).

 • SIA IPF Digital Latvia
 • Reģistrācijas numurs: 50003913651
 • PVN reģ. Nr: LV50003913651
 • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
 • E-pasts: info [at] credit24 [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 8824
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-042.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.