Banknote ātrais kredīts

Banknote.lv ir jauns ātrā kredīta devējs, kas izsniedz aizdevumus skaidrā naudā. Aizdevumiem vari pieteikties internetā, tos saņemot uz vietas kādā no 100 filiālēm visā Latvijā. Tie ir piemēroti tev, ja nevēlies, lai ātrie kredīti parādās tavā aizdevumu vēsturē, kā arī ja tev labāk patīk saņemt naudu skaidrā. Banknote.lv ir Latvijas alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas, kā arī licencēts nebanku aizdevējs, kas nozīmē, ka Banknote.lv pakalpojumi ir uzticami, valsts apstiprināti, kā arī saziņa ar klientiem atbilst noteiktiem kvalitātes standartiem.

Pieteikties Banknote kredītam internetā

Saņemt ātro kredītu

Aizpildiet pieteikumu, saņemiet zvanu un dodieties pēc naudas!

Kas var saņemt banknote ātro kredītu?

Lai saņemtu kredītu, Tev:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 60 gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams personu apliecinošs dokuments: pase vai ID karte, vai CSDD izdota vadītāja apliecība.

Ar ko Banknote.lv atšķiras no citiem aizdevējiem?

  • Aizdevums uz 30 dienām vienmēr ir bez % maksas (atmaksā tik, cik aizņēmies) – lai kuru reizi aizņemtos, Banknote.lv kredīts ir bez procentu maksas, ja aizņemies uz mēnesi;
  • Pirmais aizdevums ir bez procentu maksas, summā līdz 400 eiro un ņemot to uz 30 dienām;
  • Pieejams visiem rezidentiem no 20 līdz 60 gadiem, nepieciešams tikai personu apliecinošs dokuments un pietiekami lieli ienākumi, lai saņemtu kredītu;
  • Var aizņemties pat uz trīs gadiem – aizņemšanās termiņš no 7 dienām līdz 36 mēnešiem;
  • Aizdevums ir bez ķīlas, pirmā maksājuma vai kā cita – tas tiek galvots ar jūsu ienākumiem, kurus norādāt, piesakoties aizdevumam. Aizdevumu var saņemt filiāļu darba laikā, kas lielākajai daļai filiāļu ir arī svētdiena un sestdiena;
  • Aizņemoties skaidrā naudā, bankām nav informācijas par to, ka aizņēmāties ātros kredītus;
  • Pirmais aizdevums līdz 400 eiro, savukārt pēc tam kredītlimits atkarīgs no jūsu ienākumiem.
Kāpēc aizņemties no Banknote.lv?

Kā priekšrocību Banknote.lv pozicionē to, ka varat neatstāt “pēdas” saviem aizdevumiem. Tā ir priekšrocība, jo bankas, izsniedzot kredītu, mēdz pārbaudīt kredītvēsturi, meklējot ātros kredītus, ko kādreiz esat ņēmuši, un kredīta ņemšanu min kā iemeslu aizdevuma atteikšanai. Tādējādi ar ātro kredītu – pat ja to saņemat un atdodat godīgi – varat sabojāt savas izredzes nākotnē saņemt bankas patēriņa vai hipotekāro kredītu. Savukārt izmantojot Banknote.lv, varat kredītu saņemt un atmaksāt skaidrā (lai gan atmaksāt var arī ar pārskaitījumu, kas gan laikam varētu “sabojāt” jūsu kredītu ņemšanas paradumus bankas acīs). Šādi jūs izvairāties no augstāk minētā scenārija.

Citas Banknote.lv priekšrocības ir tādas pašas kā ātrajiem kredītiem. Tas ir – ātrums, ērtā pieejamība (varat kredītu noslēgt internetā, un doties uz filiāli parakstīt līgumu). Vēl viena nozīmīga priekšrocība ir bezprocentu 30 dienu aizdevumi, uz kuriem gan pārāk nevajag paļauties, jo vēl 2013. gadā PTAC ziņoja, ka no bezprocentu kredītu ņēmējiem tos pagarina 44%. Tātad faktiski, ņemot vairākus kredītus bez procentu maksas, statistika jums nerunā par labu, jo agri vai vēlu kāds no šiem kredītiem pārvērtīsies maksas kredītā.

Saņemt banknote bezprocentu kredītu

Saņemt kredītu

Piemērs: Aizņemoties 30 dienu aizdevumu no 10 līdz 400 eiro, komisija 0 eiro. Aizņēmuma likme 0%. GPL 0%. Kopējā atmaksājamā summa no 10 līdz 400 eiro, ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi.

Banknote.lv

Tāpat jāņem vērā, ka arī ar Banknote.lv kredītu iespējams iekulties visos vecajos “ātro kredītu slazdos”, no kuriem pēcāk izkārpīties ir gana grūti. Tas ir, piemēram, pagarinot kredītu, jūs faktiski iedzīvojaties vēl vienā telefona rēķinā katru mēnesi, un, kad beidzot pienāk mēnesis (parasti – ziemā), kad nevarat samaksāt ne vienu, ne otru, jūs pēkšņi esat lielās ziepēs.

Jebkurā gadījumā, lai gan daudzi uzņēmumi sevi ir izcēluši kā kaut ko jaunu Latvijas ātro kredītu tirgū, Banknote.lv tiešām var lepoties ar svaigu vēsmu ienešanu tirgū – tikai, ņemot vērā ar joni tuvojošos grozījumus patērētāju kreditēšanā, iespējams, viņi jau nāk par vēlu.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2017 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.